Синод Кіпрської Православної Церкви підтримав рішення Архієпископа Хризостома визнати ПЦУ

kiprСинод Кіпрської Православної Церкви 25 листопада 2020 року оприлюднив комюніке щодо підтримки рішення Блаженнійшого Архієпископа Нової Юстиніани і всього Кіпру Хризостома ІІ про визнання Православної Церкви України.

Українська Церква отримала Томос про автокефалію

content 49756025 287162168667412 740791479563190272 n6 січня 2019 року Його Всесвятість Вселенський Патріарх Варфоломій урочисто вручив Предстоятелю єдиної Помісної Української Православної Церкви Блаженнійшому Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію Томос про автокефалію.

Вселенський Патріарх Варфоломій підписав Томос для Української Православної Церкви

content 65 січня 2019 року у Константинополі (Стамбулі), після спільного молебню Вселенського Патріарха Варфоломія і Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого митрополита Київського і всієї України Епіфанія в храмі святого Георгія на Фанарі, відбулося підписання Томоса про надання Автокефалії для Української Православної Церкви.

ОФІЦІЙНО: Священний Синод Вселенського Патріархату оголосить дату Об‘єднавчого Собору, який має відбутися у грудні

44441523922 f37f561467 bКомюніке (19/11/2018).

ДОКУМЕНТ: Оголошення Вселенського Патріархату (переклад)

1280ДОКУМЕНТ (переклад)
Вселенський Патріархат

КОНСТАНТИНОПОЛЬ: МОСКОВСЬКА ЦЕРКВА Є НЕ МАТІР'Ю, А ДОЧКОЮ УКРАЇНСЬКОЇ, А УКРАЇНСЬКА Є ДОЧКОЮ ВСЕЛЕНСЬКОЇ

ElpЯк російський ресурс «Православие и мир» виклав на кремлівський смак інтерв'ю із грецьким прихильником української автокефалії
Церква Росії розпочала кампанію наклепів на Вселенський патріархат...

Ієрархи УПЦ в США після розмови з Варфоломієм I заявили, що в Москві перекрутили дискусію по Україні на Синаксисі

UPC in USAВ УПЦ в США заявляють, що в Московському Патріархаті у деяких пунктах неправдиво подали інформацію про події на недавньому Синаксисі.

Константинополь не согласился с интерпретацией Москвой его позиции по Украине

VarfoloАрхидиакон Иоанн Хрисавгис, богословский советник Вселенского Патриарха Варфоломея, опубликовал 3 февраля в журнале First Things статью "О Великом соборе Православной Церкви", в которой опроверг недавние заявления Патриарха Кирилла и его окружения о дипломатической победе РПЦ на Синаксисе глав Православных Церквей в Шамбези, сообщает "Религия в Украине".

Коллаборационист из УПЦ МП помогает укреплять боевой потенциал российской армии

kolaborant

12 июля в отдельной бригаде морской пехоты Черноморского флота России по благословению митрополита Симферопольского и Крымского Лазаря, иерарха УПЦ (Московского Патриархата), заложен храм в честь святого благоверного князя Александра Невского.Мероприятие организовано в рамках «поддержания боевого потенциала и мобилизационной готовности Вооруженных сил России», сообщает "Религия в Украине" со ссылкой на российский сайты Flot, Патриархия.ру и сайт Крымской епархии УПЦ.

Рада Церков застерігає владу від зазіхання на сімейні цінності в новій Конституції

konstytuciaВсеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій повторно звернулася до Президента, Конституційної Комісії та Верховної Ради з роз’ясненням своєї позиції на захист традиційних сімейних цінностей.

В Одессе задержан священник Московского Патриархата с гранатами и оптическим прицелом

  1Накануне пасхальных праздников Служба безопасности Украины начала операцию по выявлению террористических групп в Одессе и области. 9 апреля оперативники задержали настоятеля одного из храмов Беляевского района протоиерея Георгия Д., у которого изъяли боевые гранаты и оптический прицел, сообщает "Религия в Украине" со ссылкой на одесский сайт Думская.