Духовенство та віруючі Вінницької єпархії на чолі з Високопреосвященним Михаїлом, архієпископом Вінницьким і Брацлавським, взяли участь в урочистостях з нагоди 1028 річниці Хрещення Руси-України Св. рівноап. кн.Володимиром Великим

DSC 733527 та 28 липня у місті Києві відбулись святкові богослужіння та Хресна хода з нагоди вшанування Св. рівноап. кн.Володимира Великого та 1028 річниці Хрещення Руси-України.

27 липня увечері Всенічним бдіння у Свято-Володимирському Патріаршому кафедральному соборі розпочались урочисті святкування. 28 липня – звершилась Святкова Божественна Літургія, яку очолив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, якому співслужив Предстоятель Чорногорської Православної Церкви Блаженніший Михаїл, архієпископ Цетинський, митрополит Чорногорський, єпископат УПЦ КП та численне духовенство.

Після завершення Божественної Літургії відбувся традиційний Хресний хід до Володимирської гірки, де біля пам’ятника Святого Володимира Патріарх Філарет очолив подячний молебень, після якого відбулась літія за українських воїнів та мирних мешканців, які загинули від рук російських окупантів.
У святкових богослужіннях взяв участь і Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський.
Помолитись у цей святковий день у Золотоверхому Києві та взяти участь у Хресній ході прибули духовенство та чисельні віруючі Вінницької єпархії з усіх благочинь.
Богослужіння завершилось многоліттям Його Святості, ієрархам, Україні, її владі, війську та всім православним християнам.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії