Архієпископ Михаїл взяв участь в урочистому богослужінні з нагоди Першосвятительського візиту Блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України, до м.Вінниці

DSC 116613 січня 2019 року у 33-тю неділю після П’ятидесятниці, після Різдва Христового, у м.Вінницю з Першосвятительським візитом прибув Предстоятель Православної Церкви України – Блаженнійший Епіфаній, митрополит Київський і всієї України.

На запрошення Високопреосвященного Симеона, митрополита Вінницького і Барського, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Брацлавський, прибув до Свято-Преображенського кафедрального собору м.Вінниці, де взяв участь у соборному богослужінні, яке очолив Предстоятель ПЦУ.
У цей день до м.Вінниці був привезений Томос про надання Автокефалії Православній Церкві України, який був виставлений у соборі.
На богослужіння завітав і Президент України Петро Порошенко, який молився разом із віруючими. Після Божественної Літургії Блаженнійший Епіфаній, митрополит Київський і всієї України, очолив Подячний молебень, після відпусту якого звернувся до всіх присутніх з Першосвятельським словом. Також до всіх присутніх у храмі зі словом вітання звернувся Президент України.
Далі урочистості, з нагоди прибуття Томосу та візиту Предстоятеля ПЦУ і Президента України до м.Вінниці, відбувались на площі поруч із собором, який не міг вмістити всіх бажаючих поспілкуватися як із Предстоятелем ПЦУ, так і з Президентом України.
Урочистий візит завершився Різдвяною колядою.
Блаженнійшому Епіфанію, митрополиту Київському і всієї України, співслужили: митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Вінницький і Брацлавський Роман, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл та духовенство єпархій ПЦУ у Вінницькій області.
Разом з Президентом України Петром Порошенком у храмі молились Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник та представники обласної та міської влади.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії

за матеріалами pomisna.info