Святкування дня інтронізації Предстоятеля УПЦ КП - Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета

1222 жовтня 2013 року, Українська Православна Церква Київського Патріархату відзначає 18-ту річницю інтронізації свого Предстоятеля – Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Напередодні, 19 жовтня 2013 року, з нагоди свята у Володимирському патріаршому кафедральному соборі міста Києва було звершено Всенічне бдіння, а 20 жовтня, у неділю 17-ту після П'ятдесятниці, в день пам’яті Прп.Сергія Послушного, Печерського, – Божественна Літургія. Очолив богослужіння Святійший Патріарх Філарет у співслужінні єпископату та духовенства з усієї України.
Наприкінці Літургії було звершено подячний молебень, який очолив Предстоятель Церкви.
У богослужінні взяв участь Керуючий Вінницькою єпархією єпископ Михаїл, який 19 жовтня, у суботу після Всенічного бдіння, в Патріаршій резиденції від імені духовенства та віруючих Вінницько-Брацлавської єпархії привітав Святійшого Патріарха Філарета зі святом, вручивши Його Святості букет квітів.

На завершення святкового богослужіння Патріарха Філарета від усієї повноти Української Православної Церкви Київського Патріархату, Священного Синоду, Синодальних управлінь, єпископату, духовенства, чернецтва, духовних навчальних закладів та вірних нашої Святої Церкви привітав Патріарший намісник, ректор КПБА, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній:
«...Ваша Святосте! Прийміть найщиріші вітання та побажання миру, любові, терпіння, радості та стійкості на многії і благії літа. Нехай Всемилостивий Господь повсякчас благословляє Ваші архіпастирські труди».

Дякуючи всім присутнім за щирі привітання Святійший Патріарх Філарет виголосив повчальне слово.

Козацьким многоліттям Святійшого Владику привітали хори, які брали участь у богослужінні: Патріаший та кліросний хори Володимирського собору та хор Київської православної богословської академії.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпаріхї.