Вражає «християнська любов» Московського Патріархату

pravoslavn krani 6Рано вранці 3 грудня 2013 року в Євпаторії горів недобудована дерев'яний храм УПЦ Київського Патріархату, розташований на вулиці Інтернаціональній, повідомляє Православний Оглядач з посиланням на Портал Крымских Новостей.

Про це проінформувала прес-служба Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Криму.

За даними відомства, пожежа сталася о 4 годині ранку. Вогонь знищив дерев'яний купол споруди. Площа пожежі склала 9 квадратних метрів.

pravoslavn krani

За фактом пожежі порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 194 КК України (умисне знищення або пошкодження чужого майна шляхом підпалу). Про це повідомляє прес-служба євпаторійської міліції.

Розслідування підпалу взято на особистий контроль керівництвом ГУ МВС України в Криму. В даний час проводиться комплекс слідчо-оперативних заходів, спрямованих на встановлення причин займання. Призначено необхідні експертизи, опитуються свідки і очевидці.
За повідомленням прес-служби Київської Патріархії, яке розташоване на її офіційному сайті, зазначається, що побачивши вогонь «парафіяни з сусіднього будинку викликали пожежників». «Вони біля храму знайшли пляшку з запальною сумішшю».

pravoslavn krani 2

За інформацією Архієпископа Сімферопольського і Кримського Української православної церкви Київського патріархату Климента, постраждала від пожежі будова є споруджуваною Хрестовоздвиженською церквою.

Настоятель храму, отець Ярослав, повідомив журналістам, що в даний час знаходиться за межами Євпаторії і коментувати цей інцидент поки не може, проте відзначив, що він попереджав міську владу про провокації на адресу церкви.

pravoslavn krani 4

Коментуючи дану ситуацію, міський голова Євпаторії Андрій Даниленко висловив обурення з приводу того, що сталося. «Євпаторія завжди була і залишається багатонаціональним і багатоконфесійним містом, де всі проблеми і конфлікти вирішуються мирним шляхом», - зазначив він. Мер доручив правоохоронним органам знайти і покарати винних.

pravoslavn krani 6

Даниленко також підкреслив, що даний об'єкт зводиться без дозвільних документів. «Однак це не привід для протиправних дій. Одне беззаконня не повинно породжувати інше», - сказав він. Міський голова запропонував всім віруючим діяти в правовому полі і не допускати екстремістських випадів.

За матеріалами Православного Оглядача.