Святкове богослужіння та Хресний Хід на честь престольного свята патріаршого Володимирського собору та 1025 річниці Хрещення Київської Русі.

 050

28 липня 2013 року у день пам’яті св. рівноапостольного кн..Володимира у Києві відбулись урочисті богослужіння та Хресний хід на честь 1025 річниці Хрещення Київської Руси та престольного свята патріаршого кафедрального Володимирського собору.

Напередодні, 27 липня у Свято-Володимирському соборі відбулось Всенічне бдіння, яке очолив Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у співслужінні єпископату та духовенства. Під час служби відбулось прославлення канонізованого благовірного князя Оскольда.
28 липня була звершена Свята Божественна Літургія у Свято-Володимирському патріаршому соборі, яку очолив Святійший Патріарх Філарет, йому співслужили єпископат та численне духовенство УПЦ КП, які прибули на святкування з усіх куточків України. У святкових богослужіннях прийняв участь і керуючий Вінницько-Брацлавською єпархією єпископ Михаїл.
Після святкового богослужіння відбулась велелюдна Хресна Хода до пам’ятника князю Володимиру, яка завершилась святковим молебнем. Помолитись за богослужінням і прийняти участь у Хресному Ході прибуло чисельне духовенство та віруючі Вінницько-Брацлавської єпархії.
Цьогорічний Хресний Хід налічував понад 25 тисяч віруючих, з яких більше 2-х тисяч становило духовенство.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії.