Архієрейське богослужіння на честь престольного свята.

002

1 серпня 2013 року, в день пам’яті прп.Серафима Саровського, Преосвященний Михаїл, єпископ Вінницький і Брацлавський, очолив святкове богослужіння на честь престольного свята у храмі прп.Серафима Саровського м.Вінниці.

Біля храму владику привітали парафіяни, в храмі – настоятель парафії прот.Олександр Токарчук, який у вітальному слові попросив владику очолити святкове богослужіння і піднести свої архіпастирські молитви в цей святковий день за всю громаду.
Після читання Святого Євангелія владика виголосив проповідь, в якій зокрема розкрив значення притчі Ісуса Христа про кукіль на полі та пояснив як треба вести життя, щоб на страшному суді бути серед синів Царства.
Після відпусту єпископ Михаїл привітав настоятеля та парафіян з храмовим днем та подарував громаді часточку молей прп.Меркурія Чернігівського, ігумена Бригинського. Настоятель храму прот.Олександр Токарчук подякував владиці за дарунок та архіпастирські настанови.
Після богослужіння відбувся Хресний хід навколо храму з читанням Євангелія та окропленням Святою водою. Владиці співслужили настоятель храму прот.Олександр Токарчук та духовенство Вінницько-Брацлавської єпархії.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії.