Вінчання на передовій

IMG 0876З 27 по 31 липня благочинний Бершадського р-ну прот. Ростислав Процанін перебував на Донбасі з благословення владики Михаїла, архієпископа Вінницького і Тульчинського. Священник зустрічався з військовослужбовцями, які несуть службу на східному рубежі України.

У храмі Св. Анни, духовному прихистку українських бійців, що знаходиться у прифронтовому с. Карлівка, о. Ростислав звершив Таїнство Вінчання Олександра і Наталії та Василія і Наталії. Ці наречені виконують бойові завдання, захищаючи наше мирне життя. Від бершадської громади для молодят було придбано вишиванки, вінчальні свічки, благословенні ікони, рушники тощо. Майстрині смачної випічки спекли два короваї. Привітати молодят у храм зійшлись командири та побратими.
Під час зустрічей о. Ростиславу військовослужбовці показали відновлену техніку. Адже зусиллями небайдужих людей з Бершадщини передано фарбу та розчинник для приведення бойових машин в належний стан. Захисники подякували за постійну підтримку усім, хто постійно долучається до волонтерства.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії