Футбольний матч між духовенством Вінницько-Тульчинської єпархії та молоддю Немирівського району

913 серпня 2020 року, в день пам’яті Преподобних Онуфрiя Мовчазного й Онисима, затворника, Печерських, у Ближнiх печерах, з благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Тульчинського, в місті Немирові відбувся товариський футбольний матч, між командами духовенства Вінницько-Тульчинської єпархії та молоддю парафії Покрови Пресвятої Богородиці міста Немирова та парафії Святої Великомучениці Параскеви-П’ятниці с. Нові Обиходи, Немирівського району, який був приурочений до Міжнародного дня дружби.

Команду духовенства Вінницько-Тульчинської єпархії представляли: секретар єпархії протоієрей Ігор Сіранчук; благочинний Калинівського району, капелан військової частини 3028 Національної Гвардії України протоієрей Орест Шпак; благочинний Немирівського району ієрей Роман Ковальчук; настоятель парафії Святителя Миколая Чудотворця міста Літина протоієрей Андрій Грабар; капелан Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону протоієрей Богдан Лащенко.
У футбольному матчі між командами духовенства Вінницько-Тульчинської єпархії та молоддю парафії Покрови Пресвятої Богородиці міста Немирова та парафії Святої Великомучениці Параскеви-П’ятниці с. Нові Обиходи, Немирівського району перемогла дружба.
Усі присутні, що були на футбольному матчі отримали багато емоцій та задоволення, а це найкраще, що може бути. Думаємо, що це не крайня гра і найближчим часом ми зустрінемося знову.
Міжнародний день дружби був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН 27 квітня 2011 року. Його відзначають щорічно 30 липня.

За матеріалами nemyriv-cerkva.vn.ua