Архієпископ Михаїл звершив чин освячення храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці с. Новоселиця Жмеринського району

09610 жовтня 2020 року Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув з архіпастирським візитом до с. Новоселиця Жмеринського благочиння, де звершив чин освячення храму та престолу на честь Різдва Пресвятої Богородиці.

Перед церквою владику зустріли і привітали віршами діти та піднесли йому коровай і квіти. У притворі храму настоятель ігумен Тимофій, подаючи хрест своєму архіпастирю, запросив його звершити освячення новозбудованої святині.
У цей святковий день сам храм та подвір’я заповнили віруючі, які прийшли, щоб розділити радість цієї події і разом зі своїм архіпастирем, пастирями та один з одним.
Під час освячення відбувся Хресний хід зі святими мощами навколо храму. Після завершення владика виголосив проповідь. Богослужіння завершилось святковим многоліттям.
Далі архієпископ Михаїл з благословення Блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України, нагородив релігійну громаду Благословенною грамотою. Настоятель подякував владиці за його молитви у цей святковий для громади день. Низка меценатів отримали з рук владики ікони Пресвятої Богородиці.
Владиці співслужили секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук, благочинний Тиврівського району прот. Іван Погреда, благочинний Вінницького району прот. Микола Мельник, настоятель храму ігумен Тимофій (Грубий), настоятель парафії Св. ап і євангеліста Іоана Богослова с. Коростівці прот. Василь Руденко.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії