Гайсинщина вшанувала захисників України

201014 01У День захисника України 14 жовтня у Гайсині отець Ярослав Вольвин, благочинний Гайсинського району, звершив заупокійну молитву біля меморіальної стели за загиблими воїнами, захисниками України, на Алеї Слави. Ім’я кожного з них з трепетом звучали із уст священника і невимовною тугою озивалися у серці.

Також парафіяни Свято-Успенського храму, що у с. Кисляк, 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці молилися на вулиці перед зачиненими дверима церкви. Вже більше року, як кислячани зареєстрували громаду, що належить до Вінницько-Тульчинської Єпархії Української Православної церкви (Православної Церкви України), проте і досі змушені молитися під церквою, бо до храму їх не впускають.
Попри це, люди єдині у своїй вірі і бажанні звершувати богослужіння у власному храмі. Отож, у середу з дотриманням усіх карантинних вимог, місцеві жителі зібралися разом зі своїм настоятелем протоієреєм Ігорем Кухтою помолитися за українських воїнів, наших захисників. До слова, у селі проживає понад 20 учасників бойових дій АТО/ООС. Також настоятель громади звершив молебень до Покрови Пресвятої Богородиці.

За час війни на Сході Гайсинщина втратила 18 своїх синів, 23 учасники АТО померли на мирній території. Пам'ять про Героїв завжди житиме у серцях гайсинчан і прийдешніх поколінь. Герої не вмирають.

Прес-служба Вінницько-Тульчинської єпархії