У Літині молитвою вшанували учасників Революції Гідності та воїнів АТО-ООС

210220 05ltn20 лютого 2021 року, в день вшанування Героїв Небесної Сотні, біля джерела Пресвятої Богородиці було здійснено заупокійне богослужіння й вшанування пам’яті українського цвіту.

Молитва була здійснена біля пам’ятного хреста, встановленого на честь Небесної Сотні і всіх вірних синів і дочок України, які віддали своє життя за Батьківщину. Після літії, яку звершив настоятель Свято-Миколаївського храму м. Літина прот. Андрій Грабар, пролунала скорботна пісня-реквієм Небесної Сотні «Плине кача по Тисині», яка огорнула всіх присутніх великим жалем за загиблими на Майдані.
Великою честю для присутніх була безпосередня участь у молитві учасників Революції Гідності, воїнів АТО та їх рідних. Зокрема були присутні: Петро Рожанський – батько Рожанського Пантелеймона, учасника Революції Гідності й воїна АТО, який загинув на Сході, Надія Сплавська – її брат Олександр Романенко, воїн АТО, загинув, захищаючи Україну, учасник Майдану й воїн АТО Віталій Микуш, учасник АТО Борис Бондар, Шах Таїса – дружина Шаха Дмитра, воїна АТО, волонтер Чекотун Любов.
Після молитви до слова було запрошено всіх бажаючих. Завершилось вшанування спільним співом «Ще не вмерла Україна».
Вічна пам’ять, і слава, і вдячність синам та дочкам Небесної Сотні за їхній подвиг задля нас і нашої країни. Герої не вмирають!

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії