Архієпископ Михаїл зустрівся з головою Уланівської територіальної громади Олександром Крученюком

210224 007ulanv24 лютого 2021 року Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув з робочим візитом до смт. Уланів Хмільницького благочиння. На початку свого візиту владика відвідав новозбудований храм на честь Св. рівноап. вел. кн. Володимира, де ознайомився з ходом оздоблювальних робіт та поспілкувався з духовенством благочиння та вірянами.

Далі в приміщенні місцевої адміністрації відбулась зустріч владики Михаїла з новообраним головою Уланівської ТГ Олександром Крученюком. Архієрей привітав Олександра Васильовича з обранням на посаду, благословив його, подарувавши ікону Христа Спасителя, та передав йому низку примірників видань ПЦУ. Під час розмови піднімались різні питання взаємодії громади з Вінницько-Тульчинською єпархією УПЦ (ПЦУ), адже Уланівська ТГ налічує 12-ть релігійних громад нашої єпархії. Зустріч, яка проходила у дружній атмосфері, тривала більше години.
У зустрічі взяли участь економ єпархії, Вінницький благочинний прот. Микола Мельник, в.о. Хмільницького благочинного прот. Іван Пукас, перший заступник голови Якушевська С.П. та заступник голови Фаренюк Ю.М.

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії