Архієпископ Михаїл провів зустріч з головою Хмільницької ОТГ Миколою Юрчишиним

210224 010hmlnk24 лютого 2021 року, у другій половині дня, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув з робочим візитом до м. Хмільник.

Візит розпочався відвідуванням новозбудованого храму Свв. первоверховних апостолів Петра і Павла, де владика ознайомився з ходом розпису та оздобленням інтер’єру храму. Також архієрей поспілкувався з парафіянами релігійної громади, після чого відбув до приміщення місцевої адміністрації, де зустрівся з новобраним головою Хмільницької ОТГ Миколою Юрчишиним. Архієпископ Михаїл привітав Миколу Васильовича з обранням та благословив його, подарувавши ікону свт. Миколая Мирлікійського, чудотворця, а також передав йому декілька примірників видань ПЦУ. Під час розмови піднімались різноманітні питання співпраці Хмільницької ОТГ з Вінницько-Тульчинською єпархією УПЦ (ПЦУ) (до Хмільницької ОТГ входять 6 релігійних організацій нашої єпархії). Але особливо під час зустрічі піднімались питання виховання молоді в християнських традиціях і можливість викладання Християнської етика у школах. Розмова була тривалою, але теплою і плідною. Наприкінці владика подякував Миколі Васильовичу за зустріч та побажав результативної праці на посаді голови Хмільницької ОТГ.
У зустрічі брали участь економ єпархії, Вінницький благочинний прот. Микола Мельник, в.о. Хмільницького благочинного прот. Іван Пукас та перший заступник голови Хмільницької ОТГ Редчик С.Б.

Пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії