Архіпастирський візит у село Павлівка Іллінецького району

 044

17 жовтня 2013 р., в день пам’яті Прпп. Елладія і Онисима, затворників Печерських, що в Ближніх печерах, та Прп. Аммона, затворника Печерського, що в Дальніх печерах, Преосвященний Михаїл, єпископ Вінницький і Брацлавський, на запрошення настоятеля храму Св. вмч. Димитрія Солунського, благочинного Іллінецького району прот.Володимира Медведчикова, який цього дня відзначає 20 років служіння у священичому сані, прибув у село Павлівка, де очолив Божественну Літургію.

На порозі храму владику привітали мешканці села, які піднесли йому каравай і квіти. У храмі настоятель прот.Володимир Медведчиков, подаючи владиці хрест, запросив його піднести свої архіпастирські молитви за мешканців села.
Перед початком Божественної Літургії єпископ Михаїл здійснив чин освячення нового іконостасу. Після Святого Євангелія владика виголосив проповідь, в якій пояснив віруючим, що треба робити, щоб досягти Царства Божого.
Після відпусту єпископ Михаїл привітав настоятеля храму, благочинного Іллінецького району прот.Володимира Медведчикова з 20-літтям священичого служіння і побажав йому і надалі так само плідно звершувати свою пастирську діяльність, як він це робив всі попередні 20 років, працюючи у Винограднику Христовому. З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета владика вручив отцю Володимиру високу церковну нагороду – орден Святого Архістратига Михаїла. Свого настоятеля привітали і віруючі, які від усієї громади подарували йому в цей святковий день хрест з прикрасами.
Богослужіння завершилось уставним многоліттям.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, благочинний Іллінецького району прот.Володимир Медведчиков, благочинний Козятинського району прот.Іван Баранецький, благочинний Погребищенського району прот.Богдан Бабій, благочинний Оратівського району прот.Ярослав Мацюк, благочинний Липовецького району прот.Петро Ковальчук та духовенство єпархії.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпаріхї.