Єпископ Михаїл освятив храм на честь Святителя Миколая Чудотворця м.Літин

 004

19 жовтня 2013 року, в день пам’яті апостола Фоми, Преосвященний Михаїл, єпископ Вінницький і Брацлавський, прибув у м.Літин, де здійснив чин освячення храму на честь Святителя Миколая Чудотворця і очолив Божественну Літургію.

Перед храмом владику привітали вихованці недільної школи, яка діє при парафії та піднесли владиці каравай і квіти. У храмі, який сьогодні був переповнений людьми, настоятель парафії прот.Андрій Грабар подаючи хрест, запросив владику здійснити чин освячення храму та очолити святкову Божественну Літургію.
Після Євангелія єпископ Михаїл виголосив проповідь, в якій наголосив на тому, що треба робити православному християнину у справі особистого спасіння.
Після відпусту владика привітав настоятеля і громаду з освяченням храму і розповів про важливість церкви в житті віруючого.
Далі відбулось нагородження благодійників, які найбільше потрудились в ділі будівництва храму.
Богослужіння завершилось уставним многоліттям.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, благочинний Літинського району прот.Михайло Грабар, благочинний Жмеринського району прот.Василь Ваврик, благочинний м.Вінниці прот.Микола Мельник, настоятель храму прот.Андрій Грабар та духовенство Вінницької і Хмельницької єпархій.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпаріхї.