Паломництво святинями Вінниччини

2013-10-18 08.45.36

18 жовтня 2013 року, з благословення Преосвященного Михаїла, єпископа Вінницького і Брацлавського, паломницький центр «Воскресіння» здійснив паломництво по святих місцях Вінниччини.

Зранку паломники прибули у Лядівський скельний чоловічий монастир (с.Лядово, Могилів-Подільський район), де після закінчення Божественної Літургії екскурсовод провів паломників по монастирських святинях. Спочатку в храм Усікновення глави Іоана Хрестителя, приклонилися до мощей Св.Іоана Предтечі та Прпп. Києво-Печерських, потім відвідали печеру Св. прп. Антонія, засновника цієї обителі, побували у відновленому підземному храмі та у гроті з останками ченців, які тут подвизалися, піднімалися на дзвіницю, а також усі бажаючі здійснили омовіння у джерелі Прп. Антонія.
Далі вирушили до Іосафатової долини, що у Шаргородському районі, де відслужили Молебень, після якого звершили поклоніння Чесному і Животворчому Хресту, а віруючі залишили підготовлені хрести на цьому святому місці.
На завершення поїздки завітали до Браїлівського жіночого монастиря (Жмеринський район), молились на вечірньому богослужінні, оглянули це святе місце та подякували Господу Богу за те, благословив звершити таку паломницьку поїздку.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпаріхї.