Представлення нового настоятеля на парафіях сіл Осична і Рожична Оратівського благочиння

DSCN0159

З благословення єпископа Вінницького і Брацлавського Михаїла, благочинний Оратівського району, представив на парафіях сіл Осична і Рожична священика Діонисія Карпова.

Із запашним короваєм, при вході у храм Святого Великомученика Димитрія Солунського с. Рожична, зустрічала свого настоятеля громада цього храму. Із вітальним словом до священика звернулась голова сільської ради Багінська Надія, яка і вручила о. Діонисію коровай. Благочинний прот.Ярослав разом з ієреєм Діонисієм звершили Подячний молебень, після якого відбулось представлення нового настоятеля громаді.
Після представлення у с. Рожична, благочинний району прот. Ярослав представив о.Діонисія і громаді с. Осична. При вході у храм парафіяни зустрічали свого настоятеля з короваєм і квітами, запрошуючи у храм для спільної молитви за село і за всіх жителів. У храмі була відслужена Божественна Літургія. На богослужінні були присутні багато прихожан. Після закінчення Літургії благочинний представив священика громаді, зачитавши Указ про призначення на парафію. Також цього дня новопризначений настоятель звершив перше у своїй священичій практиці Таїнство Хрещення.
Громади цих сіл і духовенство району вітають ієрея Діонисія Карпова із призначенням на парафії і бажають йому Божого благословення у служінні на ниві Божій, а також мудрості і терпіння у керуванні парафіями.

Підготував прот.Ярослав Мацюк