Архієрейське богослужіння на Свято Собору Архістратига Божого Михаїла та інших Небесних Сил безплотних

 03521 листопада 2013 року, в день святкування Собору Архістратига Божого Михаїла та інших Небесних Сил безплотних, Преосвященний Михаїл, єпископ Вінницький і Брацлавський, очолив Божественну Літургію в кафедральному храмі Нерукотворного Образа Господа нашого Ісуса Христа м.Вінниці.

Цей день є і днем тезоіменитства нашого архієрея, тому розділити цю святкову радість зі своїм архіпастирем приїхало духовенство єпархії з різних благочинь.
Після Святого Євангелія єпископ Михаїл виголосив проповідь, в якій розповів, зокрема, про те, що сьогоднішнє свято пояснює нам звідки взялось зло на землі й, що потрібно робити для перемоги над цим злом, над гординею.
Під час богослужіння владика рукоположив студента ІІІ-го курсу ЛПБА диякона Вадима Новокрещонова в сан пресвітера.
Після Божественної Літургії єпископ Михаїл очолив молебень до Святого Архістратига Михаїла.
Після відпусту зі словом вітання від імені духовенства єпархії звернувся секретар єпархіального управління прот.Ігор Сіранчук: «Сьогодні нелегкий час для українського народу і його Церкви, сьогодні потрібна жива проповідь, необхідний приклад подвижницького життя, яким є Ваше єпископське служіння. Ви – керманич духовного корабля під назвою Вінницько-Брацлавська єпархія. Хай Господь дає Вам сили і здоров’я разом з нами достойно нести це служіння на Многії Літа!»
Далі владику вітало духовенство єпархії та представники релігійних громад м.Вінниці.
Богослужіння завершилось уставним многоліттям.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, намісник Свято-Феодорівського монастиря смт.Вапнярки архімандрит Серафим (Котляров), благочинний м.Вінниці прот.Микола Мельник, благочинний Теплицького району прот.Володимир Мигдаль, благочинний Бершадського району прот.Ростислав Процанін, благочинний Жмеринського району прот.Василь Ваврик, благочинний Калинівського і Хмільницького районів прот.Орест Шпак та духовенство єпархії.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпаріхї.