Святкування 250-ти річчя від дня заснування храму Св. Арх. Божого Михаїла села Кам’яногірка Жмеринського благочиння

 15924 листопада 2013 року у Неділю 22-гу після П’ятидесятниці, в день пам’яті Прп. Феодора Студита, Преосвященний Михаїл, єпископ Вінницький і Брацлавський, прибув у село Кам’яногірка Жмеринського благочиння на запрошення настоятеля храму СВ. Арх. Божого Михаїла прот.Олега Бабака.

У ці дні місцева Свято-Михайлівська парафія відзначає ювілейну дату – 250 років від дня освячення храму. Перед храмом владику привітали діти. У храмі, подаючи хрест своєму архіпастирю, прот.Олег Бабак запросив Його Преосвященство розділити разом з громадою радість ювілею і очолити святкове богослужіння.
Після Святого Євангелія єпископ Михаїл виголосив проповідь, в якій розтлумачив віруючим значення притчі Ісуса Христа «Про Милосердного Самарянина».
Під час богослужіння владика рукоположив випускника КПБА диякона Дмитра Ваврика в сан пресвітера.
Після Літургії владика очолив молебень до Св. Арх. Михаїла у співслужінні духовенства.
Після відпусту архіпастир привітав усіх віруючих з цією величною датою в історії громади і закликав її й далі зберігати цю святиню для того, щоб передати майбутнім поколінням, щоб цей храм і надалі був кораблем спасіння для кам’яногірців. Настоятель подякував єпископу Михаїлу за його архіпастирські молитви, які він підніс в цей день за всю громаду села.
Також владика нагородив меценатів благословенними архієрейськими грамотами.
Зі своєю громадою молився у храмі й голова сільської ради Гріннік В’ячеслав Васильович.
Богослужіння завершилось уставним многоліттям.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, настоятель храму, благочинний Шаргородського району прот.Олег Бабак, благочинний Жмеринського району прот.Василь Ваврик та духовенство єпархії.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпаріхї.