Архієрейське богослужіння в день пам’яті Святителя Миколая, архієпископа Мирлікійського, Чудотворця

 05019 грудня 2013 року Свята православна Церква вшановує пам’ять вселенського святителя, чудотворця Миколая, архієпископа Мирлікійського.

У цей день на запрошення настоятеля Свято-Миколаївського храму м.Каклинівки прот.Ореста Шпака Преосвященний Михаїл, єпископ Вінницький і Брацлавський, прибув у місто Калинівка, де очолив святкову Божественну Літургію на честь храмового дня.
Перед храмом владику привітали парафіяни. У храмі, подаючи хрест, настоятель запросив владику у цей святковий день очолити Божественну Літургію та піднести свої архіпастирські молитви за громаду та місто.
Після Святого Євангелія єпископ Михаїл виголосив проповідь, в якій наголосив на тому, що життя святителя Миколая Чудотворця було повністю присвячене справам любові та милосердя, що він є прикладом для кожного християнина, як потрібно проводити своє життя, щоб удостоїтись святості та перебувати у радості Господа Свого.
Після відпусту архіпастир привітав настоятеля і віруючих з храмовим днем.
Далі відбувся Хресний хід з читанням Святого Євангелія
Богослужіння завершилось уставним многоліттям.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, благочинний Калинівського та Хмільницького районів, настоятель храму прот.Орест Шпак, благочинний м.Вінниці прот.Микола Мельник, благочинний Немирівського району прот.Василь Коновал та духовенство Вінницько-Брацлавської єпархії.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпаріхї.