Прес-конференція щодо відзначення на Вінниччині 1025-річчя хрещення Київської Русі

17Прес-конференція щодо відзначення на Вінниччині 1025-річчя хрещення Київської Русі відбулася 22 липня 2013 року у прес-центрі департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації за участю духовенства області різних конфесій та начальника управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігоря Салецького.

Вінницько-Брацлавську єпархію Української Православної Церкви Київського Патріархату представляв протоієрей Микола Мельник, благочинний м.Вінниці.

17

Під час прес-конференції духовенство поінформувало широкий загал вінничан про заходи, які відбуватимуться в релігійних організаціях області з нагоди ювілею хрещення Київської Русі.

Прот.Микола Мельник повідомив про заходи Вінницько-Брацлавської єпархії УПЦ КП, що мали місце, чи ще плануються звершитись, а саме:
- 28 липня в м.Києві – велике соборне богослужіння в кафедральному соборі Св. рівноапостольного кн. Володимира, яке очолить Святійший Філарет, Патріарх Київський і всієї Руси-України, після чого – Хресний хід до пам’ятника кн. Володимиру, де відбудеться Молебень за Україну;
- 12 липня у с.Якимівка Оратівського району було освячено приміщення для недільної школи;
- 23 липня у с.Рахни-Лісові Шаргородського району – Хресний хід, в якому візьмуть участь священнослужителі та миряни з різних районів Вінницької області, святкове соборне богослужіння, поклоніння Тихвинській іконі Божої Матері, яка нещодавно замироточила і святковий концерт духовного співу;
- 25 липня у смт.Тиврів – Хресний хід, після чого святковий концерт;
- 28 липня у с.Животівка Оратівського району - богослужіння, в якому візьмуть участь ветерани Морського флоту, панахида за загиблими моряками;
- 28 липня м.Вінниця, на березі р.Південний Буг біля пам’ятника Івану Богуну – Молебень за Україну та багато інших заходів.

Прес-служба Вінницько-Брацлавської єпархії.